به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فرج شجاعی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۹ صبح امروز، برابر تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر چاقو خوردگی چند نفر شهروند در یکی از مساجد شیراز بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی گفت: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد مردی ۳۲ ساله اهل یکی از شهرستان‌های اطراف شیراز به دلایل نامعلومی ۸ نفر شهروند را پس از پایان مراسم دعای ندبه در مسجد حاج‌عباس واقع در خیابان حافظ با چاقو مجروح کرده است.

این مقام انتظامی افزود: متهم با تلاش مأموران کلانتری ۳۴ جام جم دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد. و ۸ نفر مصدوم نیز توسط ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اظهار داشت: برابر استعلام صورت گرفته خوشبختانه وضعیت مصدومان رضایت بخش اعلام شده و تحقیقات از متهم در خصوص علت و انگیزه ارتکاب این جرم در دست بررسی است.

سرهنگ شجاعی بابیان اینکه مسئولان انتظامی شیراز با حضور در بیمارستان از مصدومان حادثه عیادت و دلجویی کردند، از شهروندان خواست به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و هرگونه اخبار را از طریق منابع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری و دریافت کنند.